کیف کارت و کیف پول مردانه (کیف پول چرم بهترین کادوست ؟)

کیف پول چرم و خرید آن، آسان ترین کار برای یک خرید مردانه است. کیف پول تنها ابزاری هست که مردان همیشه به همراه دارند. خرید کیف پول ساده ولی دارای نکات ریز و ضروری هست که نباید از دید شما پنهان شوند. برند‌های زیادی وجود دارد که کیف پول مردانه ارائه می‌دهند اما تفاوت‌هایی تاثیر گذار دارند. معمولا وقتی از کیف پول حرف به میان آید اولین چیزی که به ذهن می‌آید یک کیف پول کلاسیک مردانه تاشو تصور میکنیم اما باید در نظر داشت امروزه مدل‌های مختلفی وجود دارد و تولید شده اند.

کیف پول چرم مردانه

کیف پول‌های چرم به دلیل ساختار خود عمر بالاتری نسبت به سایر نوع کیف پول‌ها دارند. کیف پول چرم به دو دسته تقسیم می‌شوند : کیف پول چرم طبیعی ، کیف پول چرم مصنوعی

جنس کیف پول‌های چرم طبیعی بدلیل ساختار و جنس الیاف، کیفیت بهتری دارند و اگر از آنها به درستی نگهداری کنیم دوام خیلی بالاتری دارند. رنگ بندی در کیف پول‌های مردانه متنوع است اما این نکته را فراموش نکنید که رنگ انتخابی با نوع استایل شما متناسب باشد.

اندازه کیف پول

سایز و اندازه در انتخاب کیف پول برای مردان بسیار مهم است. سلیقه و نوع پوشش مردان و حتی فصل سرما و گرما در انتخاب تاثیر شگرفی دارد. گروهی کیف پول‌های مستطیلی و کشیده را انتخاب می‌کنند و گروهی دیگر کیف پول‌های مربعی و کلاسیک را می‌پسندند.

کیف پول چرم

نکاتی برای خرید کیف پول‌های زنانه و مردانه(انواع کیف پول و ویژگی‌های آن‌ها)

یکی از مهم ترین اکسسوری‌ها هم برای زنان و هم برای مردان کیفی مناسب برای نگهداری پول است. کیف‌های پول دارای انواعی از جمله کیف پول چرم، کیف پول چرم طبیعی، کیف چرم دست دوز و کیف پول چرم چرخ دوز و انواع مختلف دیگری است که در ادامه به جزییات هر کدام خواهیم پرداخت. البته کیف‌های با چرم مصنوعی نیز وجود دارد که قطعا کیفیتشان از کیف‌های پول چرمی‌ کمتر است اما از لحاظ قیمت در رده ی مناسبی هستند. تصور کنید هنگام خرید یا رستوران رفتن با دوستانتان قصد دارید خریدتان را حساب کنید و یک کیف کهنه و رنگ و رو رفته را از جیبتان در می‌آورید، قطعا ذهنیت مناسبی از ظاهر شما در ذهن دوستانتان شکل نخواهد گرفت.

اما تصور کنید کیف پول مردانه لاکچری در دست داشته باشید که به ظاهر شما می‌آید و با لباس‌هایتان همخوانی دارد خواهید دید که اعتماد به نفس شما چقدر بالاتر است از وقتی که کیف کهنه ای در دست دارید. ضرب المثلی نیز وجود دارد با این عنوان که ظاهر هر فرد نشانه شخصیت اوست. البته معنای این ضرب المثل این نیست که فقط ظاهر آدمها مهم است، قطعا باطن هر فرد بر ظاهرش ارجحیت دارد اما با ظاهر و پوشش مناسب و اکسسوری‌های ضروری مناسب مثل کیف‌های پول، جایگاه ویژه ای در ذهن بقیه خواهید داشت. با مراجعه به وبسایت چرم آرتان مجموعه ای از کیف‌های کاربردی، زیبا، با کیفیت را ببینید. خرید کیف پول فانتزی، کیف پول مردانه لاکچری، کیف پول چرم زنانه طبیعی و همچنین خرید کیف پول زنانه ارزان را با چرم آرتان به راحتی انجام دهید.

انواع کیف‌های پول

ابتدا به کیف‌های پول زنانه و انواع آنها می‌پردازیم. همه ی بانوان از شیک پوش بودن بسیار لذت می‌برند و سعی بر آن دارند که همیشه از هر چیزی بهترین را داشته باشند. یکی از بهترین و ضروری ترین اکسسوری برای خانم‌ها کیف کوچک و مناسب برای نگهداری پول است که سهم مهمی‌ در ساخت استایل ظاهری خانم‌ها دارد. خرید کیف پول زنانه به این علت محبوب هستند که همه جا همراه ما هستند و در حمل وسایل ضروری به ما کمک می‌کنند. امروزه کیف‌های پول زنانه دارای انواع مختلفی شامل کیف پول دستی، کیف پول اسپرت، کیف پول چرمی‌ و کیف‌های پول نمدی است. البته تنوع در کیف‌های مناسب نگهداری پول به همینجا ختم نمی‌شود و شامل کیف پول‌های زیپ دار، کیف پول بافتنی، کیف پول چرم طبیعی زنانه، کیف پول زنانه مارک دار، کیف پول زنانه دو لت، سه لت و کیف پول دستی است.

بهترین گزینه برای خانم‌هایی که علاقه ای به مصرف گرایی ندارند و ترجیح می‌دهند به جای تنوع، کیف با کیفیتی داشته باشند خرید کیف چرم است. به علت دوام کیف پول چرم هرگز پوسیده نمی‌شود و می‌توانید مدت زیادی از آن استفاده کنید زیرا با گذشت زمان این کیف دارای کهنگی زیبایی می‌شود و حتی جذابیت نیز پیدا می‌کند. کیف‌های پول چرم دو مدل دارند تاشو و مدل کتی که به راحتی در جیبتان جا می‌گیرد. خرید کیف پول زنانه ارزان برای بانوانی بهتر است که به جای دوام کیف پول، به متنوع بودن کیف پول اهمیت می‌دهند. خرید کیف پول فانتزی برای دختران نوجوان نیز بسیار مناسب است زیرا نوجوانان در این دوره از زندگی بیشتر به ظاهر خود اهمیت می‌دهند.

کیف پول چرم

یک کیف پول خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

کلید، کیف مناسب پول، مدارک و گوشی موبایل از وسایلی است که همیشه همراه خود داریم اما از میان این وسایل اهمیت کیف پول بالاتر است زیرا برای نگه داری پول نقد، کارت‌های شناسایی و کارت‌های بانکی، صورت حساب‌ها، مدارک و حافظه‌های قابل حمل از کیف پول دستی استفاده می‌کنیم. روشن است که استفاده از کیف پول چرم مزیت‌هایی دارد که باعث می‌شود از آن استفاده کنید این مزایا شامل: ماندگاری و زیبایی کیف پول چرم است که هم باعث مراقبت از وسایل شما می‌شود و هم به راحتی با لباس‌هایتان به خصوص کفش و کمربند ست می‌شود. همچنین با استفاده از کیف چرم احساس خاص بودن می‌کنید. بهترین هدیه برای کسانی که دوستشان دارید مخصوصا آقایان خوش پوش کیف پول مردانه لاکچری چرم است زیرا دوام این کیف با گذشت زمان خود را نشان می‌دهد و حالتی کلاسیک را القا می‌کند و زیبایی خاصی دارد. کیف پول و موبایل چرم مردانه و کیف پول چرم مردانه دست دوز نیز از هدایای ارزشمندی هستند که می‌توانید با خرید آنها آقایان را بسیار خوشحال کنید.

با توجه به نیازتان میتوانید بهترین کیف مناسب پول را انتخاب کنید برای مثال اگر کارت‌های بانکی زیادی با خود به همراه دارید یا پول نقد و قبض‌ها را با خود حمل کنید باید کیفی مناسب نگهداری پول را که دارای جا کارت‌های متعدد و فضای زیادی است را انتخاب و خریداری کنید. اما اگر همه چیزهایی که باید با خود حمل کنید تعدادی کارت و مقداری پول است، استفاده از یک کیف پول جیبی انتخاب مناسبی است. کیف پولی را خریداری کنید که تولید و ساخت و دوخت آن مناسب باشد زیرا این موارد کیفیت کیف‌های پول را تحت الشعاع قرار می‌دهد. همچنین دقت کنید دکمه‌ها، زیپ‌ها و قفل‌های با کیفیت مناسب و محکم در طراحی کیف‌های پول به کار رفته باشد چون استفاده از فضایی از کیف‌های چرم که با زیپ یا دکمه بسته می‌شود و وسایل کوچکی مثل فلش مموری یا سکه‌ها و کلیدهای خاص در آنها قرار می‌گیرد، اهمیت فراوان دارد. به پارچه اطراف زیپ دقت کنید که پس از مدتی فرسوده و پوسیده نشود. اتصال دکمه‌ها و قفل‌ها به چرم را بررسی کنید و مطمئن شوید که به اندازه کافی محکم باشند. بهتر است از قفل‌ها و دکمه‌ها و قلاب‌هایی از جنس استیل و آلومینیوم در تولید کیف چرم استفاده شده باشد با توجه به این نکات کیف‌های پول با ویژگی‌های خوب را انتخاب خواهید کرد.

انواع کیف پول

در این قسمت به اختصار تمامی‌ مدل‌های کیف پول را برای شما آورده‌ایم تا بهتر با آن‌ها آشنا شوید:

 

نمونه کیف پول روی سینه

 

کیف پول روی سینه

کیف پولی که برای استفاده در جیب پیراهن یا کیف دستی طراحی شده اند. اسناد بانکی مثل پول در آن تا نمی‌شوند و معمولا اسنادی که بزرگ تر ازآن هستند که در جیب جا شوند درون آن قرار می‌گیرند.

نمونه ی کیف پول دو تکه چرم سیاه

 

کیف پول دو تکه

کیف‌هایی که دو قسمت دارند و روی هم تا می‌شوند. اسناد در آن‌ها فقط یک بار تا می‌شوند و ممکن است کارت‌های اعتباری در آن به صورت افقی یا عمودی قرار داده شوند.

نمونه کیف پول سه تکه

 

کیف پول‌های سه تکه

کیف‌هایی که دو قسمت تاشو دارند و کارت‌های اعتباری به صورت عمودی در آنها قرار داده می‌شود.نمونه کیف پول مخصوص جیب جلو

کیف پول جیب جلو

جعبه ای که محفظه ای برای پول کاغذی ندارد و جاهای کمی‌برای قرار دادن کارت دارد. معمولا اسناد بانکی تا می‌شوند و در جیبی از جیب‌های کیف پول قرار داده می‌شوند.

کیف پول کلیپ دار

نمونه کیف پول کلیپ دار
از نظر سایز مانند کیف جیب جلو است اما پول‌ها در آن توسط بندی که به یک آهنربای قوی متصل می‌شود نگه داشته می‌شوند.
کیف پول چرمی سایز بلند

کیف پول سایز بلند

کیف‌هایی که اکثرا با شلوار جین پوشیده می‌شوند و توسط بند، زنجیر یا بند چرمی‌ نگه داشته می‌شوند. اسناد صاف قرار داده می‌شوند و این نوع کیف اغلب دارای محفظه کوچکی برای پول خرد است. این کیف‌ها بین موتورسواران بسیار محبوب هستند که می‌توانند اسناد خود را در وضعیت امنی نگه دارند. این کیف‌ها در کشورهایی که اساس آن‌ها بر استفاده از پول خرد است (مانند ژاپن) بیشتر استفاده می‌شوند و تحت تاثیر زیبایی شناختی مردمان اولیه آمریکا هستند.

 

کیف پول بند دار

کیف پول بند دار

کیفی که از یک بند لاستیکی یا پارچه ای استفاده می‌کند تا از پول‌ها محافظت کند. این کیف‌ها بخاطر استفاده بیش از حد از کیف‌های سنتی باب شد.

کیف پول مچی

 

کیف پول مچی

این کیف قابل اتصال به مچ است تا دست شخص آزاد بماند.
کیف پول سفری

کیف پول سفری

توسط مسافران برای یک جا نگه داشتن مدارکی مثل پاسپورت، مدارک عبور، بلیط‌ها ، پول خارجی، چک، مدارک هتل و موارد مشابه استفاده می‌شود.

کیف پول مخصوص کارت شناسایی و آیدی

 

کیف کارت شناسایی

این کیف نایلونی یا چرمی‌ دارای قسمت پلاستیکی شفافی است که در آن کارت شناسایی قرار داده می‌شود و دور گردن بسته می‌شوند. اغلب مانند کیف‌های پول هم عمل می‌کنند و همچنین دارای قسمت‌های اندکی برای قرار دادن چیزهای کوچک هستند.
کیف پول متصل به جلوی کفش

کیف پول متصل به کفش

کیسه کوچکی است که به کفش متصل می‌شود و در آن پول قرار داده می‌شود. این کیف مخصوص ورزشکاران طراحی شده است.

کیف دیجیتالی

فایل کامپیوتری که اطلاعات مالی را نگه می‌دارد.

کیف رمزارز

کیف دیجیتالی است که کلیدهای شخصی برای رمز ارزهایی مانند بیت کوین در آن ذخیره می‌شود.

کیف پول مجاور حاوی چندین کارت اعتباری

 

کیف پول مجاور

دارای دو قسمت جدا از هم و مجاور هم است که ضخامت نیمه ای دارند و از پارچه نازکی تشکیل شده است.
کیف پول زیپی

کیف پول زیپی

کیفی مستطیلی که دارای زیپی که هر دوطرف آن می‌رود.
نمونه کیف پول مخصوص کارت اعتباری

کیف کارت اعتباری

کیف مستطیلی که برای قرار دادن کارت‌های اعتباری استفاده می‌شود.

کیف کارت زیپی چرمی

 

کیف کارت

کیفی مستطیلی که زیپی برای نگه داشتن سکه‌ها و قسمتی برای نگه داشتن کارت‌ها دارد.
کیف پول مخصوص نگهداری چک

کیف چک

کیفی که برای نگه داشتن چک‌ها بکار می‌رود.
کیف پول پاکت نامه ای قرمز

کیف پول نامه مانند

کیف که ظاهری شبیه نامه و دربی برای بسته شدن دارد و برای نگهداری مدارک بکار می‌رود.
کیف پول اتوماتیک

کیف پول اتوماتیک

کیفی است که توسط یک دکمه بطور اتوماتیک کارت‌ها را بیرون می‌فرستد تا بطور مرتبی نمایش داده شوند.
کیف پول چند کاره

کیف پول چند کاره

این کیف علاوه بر عملکرد یک کیف عادی همزمان مانند یک چاقو، اره کوچک، دربازکن و خط کش عمل می‌کند.

 

تفاوت بین کیف پول مردانه با نوع خاص زنانه آن چیست؟

Fashion 2020 Brand Wallet Men Leather Men Wallets Purse Short Male Clutch Leather Wallet Mens Money Bag Quality Guarante - آیا کیف پول چرم بهترین کادوست؟

زمانی که افراد می‌خواهند وسایل خود را جا به جا کنند از کیف استفاده می‌کنند. در مورد اسناد و پول، مردم از کیف پول استفاده می‌کنند، کیف پول نوع مردانه و زنانه دارد که برحسب نیاز کاربری خاص خودشان را دارند. کاملا مشخص است که هم زنان و هم مردان از کیف پول استفاده می‌کنند. البته چند اختلاف مهم بین آنها  است.

  1. مهمترین آنها تفاوت در طراحی است. اکثر کیف‌های پول مردانه براساس طراحی دو تکه ای طراحی شده اند ، یعنی برای اینکه در جیب جا شوند.
  2. مردان می‌توانند از رنگ‌ها و مدل‌های متنوعی، نوع مورد علاقه خود را انتخاب کنند. معمولا کیف‌های پول چرم رایج هستند اما مدل‌های دیگری هم از جنس پلاستیک یا فلز وجود دارند که علاقه مندان خاص خودشان را دارند.
  3. ضمنا کیف‌های زنانه معمولا براساس مد طراحی می‌شوند اما  طراحی کیف‌های مردانه بر راحتی استفاده تاکید بیشتری دارند.
  4. از سوی دیگر کیف‌های پول زنانه براساس نیازهای زنان و استایل کلاسیک زنانه طراحی می‌شوند. اغلب بزرگ تر از نوع مردانه آن هستند، زیپ دارند و جیب‌های مختلفی دارند که از پول و کارت اعتباری گرفته تا لوازم شخصی و آرایشی، گوشی موبایل و غیره در آن قرار داده می‌شوند.
  5. حتی بزرگ ترین کیف‌های پول مردانه اغلب در جیب جا می‌شوند در حالی که اکثر کیف‌های پول زنانه حتی در بزرگ ترین جیب‌های لباس جا نمی‌شوند.
  6. چون کیف‌های پول زنانه معمولا بزرگ تر از آن هستند که در جیب جا شوند به همین دلیل طراحان جدید اغلب سعی دارند کیف‌های پول کوچک تر مدرن زنانه ای را طراحی کنند تا مناسب نیازهای زنان مدرن باشد.

 آموزش ساخت کیف پول مطابق سلیقه ی شما

طراحی هر محصول چرمی‌ کاملا سلیقه ای است اما با آگاهی از همه ی نکات دوخت یک کیف پول چرم و با آشنایی با قسمت‌هایی که نمی‌شناختید، اطلاعات زیادی در مورد کیف‌های چرمی‌ به دست خواهید آورد. حتی اگر مدل‌های نهایی که صفر تا صد آنها در این مقاله به شما آموزش داده می‌شود را دوست ندارید حداقل با دوخت قسمت‌های مختلف کیف‌های چرم آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که دوخت قسمت‌های مختلف کیف به یک روش است. با آموزش قدم به قدم در این مقاله همراه شوید تا الگوی کیف چرم و الگوی کیف پول مردانه را فرا بگیرید و یک کیف چرم دست دوز که هنر دست خودتان است داشته باشید.

ابزاری که نیاز دارید شامل: چرم نازک، چاقو اسکینگ ،چسب چرم، کاتر، خط کش، وکس، نخ وکس، سوهان چوب، قیچی، سوزن، تخته برش، سوراخ زن، قلم درز زن، چسب ماتیکی، سمباده، ژل نهایی، کراسر لبه است.

_ الگوهای مورد نظر را روی چرم طراحی کنید و با قیچی یا کاتر درآورید.

_ با سمباده لبه‌های برش داده را صاف کنید.

_ با استفاده از کراسر روی لبه‌های خط بیندازید.

_ لبه‌ها را ژل نهایی چرم بزنید.

_ سپس با سوهان چوبی لبه‌ها را صاف کنید.

_ دو قسمت را با چسب بهم متصل کنید و بعد از خشک شدن چسب با کراسر لبه ی کناری را خط بیندازید.

_ روی خط ایجاد شده، با استفاده از سوراخ زن و چکش سوراخ‌هایی برای دوخت ایجاد کنید.

_ با نخ و سوزن دو لایه ای که با چسب بهم چسبانده اید را بدوزید.

_ جاهای قرار گرفتن کارت‌های اعتباری را مشخص کنید.

_ چون چرم دارای ضخامتی حدود 1.5 میلی متر است پس اگر بخواهیم چند لایه از آنها را روی هم قرار دهیم ضخامت زیادی پیدا می‌کند پس با استفاده از ابزار نازک کننده چرم از ضخامت آنها بکاهید.

_ قسمت پایینی لایه ی داخلی جا کارتی را چسب بزنید.

_ آن را روی کیف قرار دهید و سوراخ بزنید به طوری که هر دو لایه سوراخ شود.

اما در نهایت هر دوی کیف‌های پول مردانه و زنانه کاربرد خودشان را دارند و هردو لازم هستند.

Best Mens Wallets 1 - آیا کیف پول چرم بهترین کادوست؟

روش دوخت کیف پول چرم  

_ در این مرحله قسمت‌هایی که مشخص کردید را بدوزید. برای لایه‌های بعدی نیز همین مرحله را تکرار کنید، اما برای لایه آخر فقط از چسب استفاده کنید.

_ با خط زن قسمت کناری لایه‌ها را که در وسط قرار می‌گیرد خط بیندازید و با سوراخ زن سوراخ کنید و سپس بدوزید.

_ با سمباده لبه‌های کار را صاف کنید.

_ ژل نهایی بزنیو با سوهان چوبی به خوبی صاف کنید.

_ نوار بالایی قسمت داخلی کیف را سمباده بزنید و روی لایه ی زیر کیف بچسبانید.

_ چرم را به سمت درست آن برگردانید و خطی را با خط زن ایجاد کنید.

_ روی خط را با سوراخ زن سوراخ کنید و آن را بدوزید.

_ در این مرحله کاور کیف آماده است.

_ با چسب لایه ی اصلی و کاور را بچسبانید و با گیره محکم کنید.

_ حالا آنها را برگردانید و با خط زن خط دوخت بزنید و سوراخ کنید و بدوزید.

_ با سمباده تمام لبه‌ها و اطراف کیف را صاف کنید.

_ در این مرحله ژل نهایی بزنید و سپس روی کار سمباده چوبی بزنید.

_ سپس با استفاده از پارچه متان و وکس تمامی‌ لبه‌ها را صیقلی کنید.

_ با برگرداندن کیف و روغن مخصوص چرمی‌ که روی آن می‌زنید کار شما به اتمام می‌رسد و پس از خشک شدن روغن کیف زیبای شما آماده است.

برای راهنمایی و خرید و مقایسه بین قیمت‌ها باید به کجا مراجعه کنید؟

از فروشگاه اینترنتی آرتان چرم دیدن کنید. آرتان چرم مجموعه ای عالی و بسیار متنوع در زمینه ی فروش انوع کیف پول زنانه، کیف پول چرم طبیعی زنانه، کیف چرم دوشی، کیف پول مردانه ی ارزان، کیف پول چرم مردانه ی دست دوز، کیف پول مردانه ی لاکچری، کیف پول و موبایل چرم مردانه است. اگر قصد دارید خرید کیف پول چرم را به صورت اینترنتی انجام دهید و از تخفیف کیف چرم برخوردار شوید از سایت آرتان چرم دیدن کنید. همچنین می‌توانید برای خرید کیف چرم مردانه، کیف چرم زنانه ی مجلسی، کیف چرم دخترانه، کیف چرم شیک، کیف چرم دانشجویی به سایت آرتان چرم مراجعه کنید. اگر قصد دارید الگوی کیف چرم و الگوی کیف پول مردانه را دریافت کنید پیشنهاد ما به شما مراجعه به آرتان چرم است که با آموزش قدم به قدم در ساخت کیف پول‌های چرم شما را یاری می‌کند. الگوهای کیف پول مردانه ای که در این سایت وجود دارد به شما کمک می‌کند که با سلیقه و طراحی خودتان کیف پول مردانه ارزان را بدوزید و یا می‌توانید خرید کیف پول فانتزی را به آرتان چرم بسپارید.

1563521744008 3. - آیا کیف پول چرم بهترین کادوست؟

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی مفید در خصوص انواع کیف‌های پول و ویژگی‌های کیف‌های مناسب برای نگهداری پول و اطلاعاتی برای انتخاب بهترین کیف را به شما ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین نوع کیف با کیفیت و بهترین قیمت را انتخاب کنید. در این مطلب همچنین اشاره ای مختصر به آموزش ساخت کیف پول را برای شما شرح دادیم تا با انواع روش‌های ساخت کیف‌های پول آشنا شوید. حدود قیمت‌ها و راهنمای خرید نیز از نکات پایانی مطرح شده در این مطلب است.

همانطور که عنوان شد کیف چرم دارای انواع مختلفی از جمله کیف پول پسرانه، کیف پول مجلسی، کیف چرم زنانه مجلسی و کیف چرم اداری بود. آرتان چرم ارائه دهنده انواع کیف پول مردانه ارزان و کیف پول‌های چرم مردانه ی دست دوز است و گفتنی است خرید کیف پول فانتزی و خرید کیف پول زنانه ارزان توسط آرتان چرم بسیار آسان شده است ضمن این که الگوی کیف پول مردانه و الگوی سایر کیف‌ها نیز در این سایت موجود است. امیدواریم خواندن این مقاله جهت خرید کیف مورد نظرتان به شما کمک کرده باشد یا از آموزش قدم به قدم ساخت کیف مناسب پول مطابق سلیقه تان شما را یاری کرده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *