درباره فروشگاه چرم آرتان
درباره فروشگاه چرم آرتان

چرم آرتان

فروشگاه چرم آرتان در سال 1396  با هدف تولید محصولاتی با کیفیت در تهران تاسیس شد. این فروشگاه با نام تجاری چرم آرتان و با بهره‌گیری از مواد استاندارد و استفاده از چرم مرغوب به تولید محصولات خود می‌پردازد.

 احترام به سلیقه‌‌ی مشتریان گرامی از مهمترین شعارهای چرم آرتان است و تلاش می‌کند با به کارگیری متخصصان و کارشناسان زبده ایرانی و با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های تولید صنعتی محصولات چرمی، محصولات با کیفیتی را در حوزه انواع کیف اداری، کوله پشتی، کیف پول چرم، کمربند چرم و اکسسوری‌های بسیار پرطرفدار در بازار را برای همه گروه‌های سنی طراحی، تولید و روانه بازار نماید.

همچنین این مجموعه برای رفاه حال مشتریان خود و سهولت خرید، سعی کرده است با تقویت فروش آنلاین، کلیه محصولات چرمی خود را با پشتیبانی کامل خدمات پس از فروش به مشتریان ارجمند ارائه نماید.

چرا چرم آرتان؟

صداقت در فروش، اعتماد به توانمندی نیروهای ایرانی و دانش مداری، ارزش‌های چرم آرتان هستند که سبب شده‌ است این گروه، سهم قابل توجهی را در بازار محصولات چرمی در ایران به دست آورد.

ماموریت چرم آرتان

اکنون پس از گذشت  4 سال از تاسیس این مجموعه‌ی تولیدی و داشتن کارخانه‌ای در کرج و تعدادی نیروی کار متخصص و جوان در حال فعالیت هستیم. چشم انداز همیشگی ما تولید کالاهای ایرانی توسط جوانان ایرانی و رسیدن به خودکفایی است.
ما به لطف تلاش و پشتکار تک تک اعضای تیم خود، هر روز قدم‌هایی در این زمینه برداشته‌ایم و قول می‌دهیم روز به روز با تجهیز به جدیدترین دانش صنعت، گام‌های بیشتری در جهت پیشبرد اهداف سازمان برداریم.

 

سبد خرید

ورود | ثبت نام

لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید تا کد ورود برایتان پیامک شود.

ارسال مجدد کد تایید (00:30)

در صورت ناخوانا بودن عبارت نمایشی، روی عبارت رنگی کلیک نمایید.