خرید انواع جاکارتی چرم و کیف چرم

خرید جاکارتی چرم

خرید انواع جاکارتی چرم و کیف چرم

کیف‌ها و جاکارتی‌های چرم

کالا های چرمی در صنعت چرم، به طیف وسیعی از محصولاتی که از پوست حیواناتی نظیر گاو و گوسفند تولید شده ‌اند، گفته می‌شود. محصولاتی مثل: کفش، دستکش، لباس و کاپشن، کیف چرمی و محصولات کوچک‌تری مثل: کمربند، کیف پول و حتی جای کارت چرمی.

تنوع محصولات چرمی

محصولات متنوعی از چرم ساخته میشود، چه محصولات صنعتی و چه محصولات فردی برای استفاده روزمره و استفاده در صنعت مد. بیشترین محصولات چرمی مربوط به مد، محصولاتی نظیر: کیف زنانه و مردانه، لباس (کاپشن، دستکش، مانتو و…) ، کفش، کیف‌های اداری و مدرسه‌ای و محصولات کوچک تری مثل: کمربند، بند ساعت، کیف پول و جاکارتی هستند. استفاده‌های دیگر از محصولات چرمی که معمولاً مشتری‌های خاص خود را دارند مثل: زین، محصولات مربوط به حیوانات خانگی، محصولات شکاری و ماهیگیری، محصولات چرمی نظامی و… است.
امروزه محصولات کوچک چرمی در حال توسعه هستند. این نوع از محصولات به دلیل کوچک بودن اندازه و قیمت پایین تر، غالباً از چرم اصلی یا چرم خالص ساخته میشوند. محصولاتی مثل: قاب و روکش‌های تلفن همراه و پخش کننده‌های موزیک، از این قبیل تولیدات چرمی هستند. کیف پول‌های کوچک و جاکارتی نیز با اینکه خیلی در چشم نیستند، اما به مشتریان حس خوبی هنگام استفاده از آن ها می‌دهند. امروزه جاکارتی چرمی برای کارت ‌های بانکی و کارت ‌های شناسایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، چرا که معمولاً تمامی این کارت ها اندازه یکسانی دارند. به همین خاطر کیف مربوط به کارت‌ها که به نام جاکارتی می‌شناسیم، بسیار کوچک و کارآمد و مورد استقبال است. تنوع خوبی نیز در این محصولات چرمی دیده می‌شود؛ که به صورت‌های مختلفی مثل جاکارتی‌های آلبومی یا تکی و یا مدل‌های متنوع دیگر ساخته می‌شوند.

انواع جاکارتی چرمیانواع جاکارتی چرمی

۴ نکته قبل از خرید کیف چرم و جاکارتی چرم

محصولات چرمی بسیار لوکس و زیبا هستند. کیف‌های چرمی نیز از این قاعده مستثنا نیستند. جاکارتی های چرم، با اینکه مثل کیف‌ها روی لباس شما نیستند، ولی باید کیفیت مناسبی داشته باشند. جای کارت‌ها به دلیل این که همیشه در جیب شما هستند و در معرض سایش و تعرق هستند، باید کیفیت قابل قبولی داشته باشند و از چرم خالص تهیه شده باشند. قبل از اینکه کیف یا جاکارتی چرم بخرید به چند نکته باید توجه کنید:

نوع چرم استفاده شده در محصول

کیف‌ها و جاکارتی‌های چرمی، درست مانند دیگر محصولات چرمی مثل کفش و لباس، باید از چرم خالص ساخته شده باشند. چرم خالص است که با گذشت زمان زیباتر از روز اول می¬شود. چرم های ناخالص، در واقع از تکه‌ها و اضافات چرم تهیه می‌شوند. این چرم ها همراه با مواد شیمیایی و پلاستیک بازسازی می شوند، تا به عنوان چرم درجه دوم فروخته شوند. این چرم‌ها بوی چرم طبیعی را ندارند و عمر آن ها به اندازه چرم خالص نیست.

دوام بالا و دوخت ظریف

بهترین چرم ها، با دوام‌ترین آن‌ها است. درست کردن کیف‌ها و جاکارتی‌های چرم، حاصل انتخاب چرم مناسب و با دوام و دوخت دقیق و ظریف آن است. اگر یک کیف یا جای کارت، از چرم خالص تهیه شده باشد، می¬تواند وزن زیادی را تحمل کند. دوخت این محصولات باید صاف و به ندرت قابل مشاهده باشد. در کیف‌های چرمی، بند آن ها باید به وسیله یک فلز به بدنه اصلی کیف وصل شده باشد. اگر اتصال آن فلزی نبود، دوخت در آن قسمت باید تقویت شده باشد.

متعلقات کیف چرمی

برای اینکه بدانید یک کیف چرمی خوب است یا نه، جدای از کیفیت چرم، از قطعه‌های متصل به کیف نیز می¬توانید کیفیت محصول را بسنجید. توجه به موارد زیر در خرید کیف چرمی توصیه می‌شود:
– سگک های کیف – دسته کیف – قفل ها – حلقه‌های فلزی کیف
– بند دوشی کیف – زیپ (زیپ‌های فلزی کیفیت و دوام بالاتری نسبت به زیپ‌های پلاستیکی دارند)

رنگ کیف چرم و جاکارتی چرم

معمولا رنگ چرم ها مشکی، قهوه‌ای تیره، قهوه ‌ای و قهوه ‌ای روشن است. چرم مشکی و قهوه ای تیره برای محیط‌های حرفه ای و کاملا رسمی بسیار مناسب هستند. قهوه‌ای و قهوه‌ای روشن برای کارهای روزمره استفاده می¬شوند، اما معمولاً قهوه‌ای تیره هیچگاه از مد نمی¬افتد. هیچگاه به سمت کیف‌های چرمی که طیف رنگ دارد نروید. ساده بودن بافت و رنگ چرم، به زیبایی آن می¬افزاید.

نمونه‌ای از دوخت با کیفیت در کیف چرم

انواع کیف‌های مردانه چرم

درست است که کیف‌های زنانه تنوع بالایی دارند، اما کیف‌های مردانه نیز در صنعت مد، از این قافله عقب نمانده اند و بسیار متنوع شده اند. کیف‌های مردانه معمولا در انواع کیف اداری، کیف مدارک، کیف پول، جاکارتی، کیف رو دوشی و کوله پشتی در بازار مشاهده می¬شوند. چرم آرتان کوشیده است تا مدل‌های مختلفی از این دسته بندی را برای انواع سلیقه‌ها تولید کند. رنگ بندی، اندازه، تعداد جیب‌های کاربردی، استفاده از متعلقات مرغوب در ترکیب با چرم و… از جمله نکاتی است که این برند چرم سازی بسیار به آن توجه داشته و همواره سلیقه مشتری و کیفیت را در صنعت چرم خود در نظر دارد.

کارت‌های اعتباری و شناسایی در معرض آسیب دیدن هستند

جاکارتی‌های چرم

حتماً برای شما هم اتفاق افتاده، وقتی کارت بانکی یا شناسایی خودتان را بیرون آورده اید، متوجه رنگ رفتگی، گوشه‌های تا شده یا جدا شده آن شده اید. اینجاست که نیاز به یک جا کارتی، آن هم از نوع چرمش را احساس می‌کنید. جاکارتی چرم یک اکسسوری مناسب برای نگهداری از کارت‌های اعتباری و شناسایی است. این کیف، کارت‌های شما را از صدمات احتمالی مثل شکستن کارت، کمرنگ شدن نوشته‌های روی کارت و دیگر مشکلات دور نگه میدارد. این کیف‌ها انواع مختلفی دارند و شما می¬توانید با توجه به تعداد کارت‌های خود و سلیقه¬تان، از این محصول کاربردی چرمی تهیه کنید. جاکارتی‌های چرم آرتان برای همه سلیقه ها، انواع مختلفی از آن ها را تولید کرده است. پس نگران از بین رفتن کارت ‌های خود نباشید. همچنین این جاکارتی‌ها یک هدیه مناسب برای کسانی که دوست دارید نیز هستند.
چرم آرتان، با استفاده از به روز‌ترین استاندارد‌های جهانی، تلاش جوانان ایرانی و مرغوب‌ترین چرم، محصولات چرمی متنوع و با کیفیتی را به ایرانیان عرضه کرده است.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها