مهم ترین ویژگی های کیف پول چرم زنانه و مردانه

کیف پول چرم اصل ارتان چرم

مهم ترین ویژگی های کیف پول چرم زنانه و مردانه

کیف پول

یکی از وسایل بسیار مهم و ضروری می باشد که اغلب افراد؛ از قبیل خانم و آقایان همیشه همراه دارند. تنوع بسیار بالا در رنگ و جنس و حتی طرح کلی در کیف باعث میشود تا حق انتخاب بالایی برای آن داشته باشید. اما در حالت کلی می توان گفت کیف پول چرم زنانه بهترین نوع و متناسب با استایل خانم های شیک پوش بوده و مردان نیز از کیف های چرم با رنگ های تیره می توانند انتخاب کنند. خرید کیف برای هر دو گروه زن و مرد دارای ویژگی های خاصی می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

ویژگی کیف پول چرم زنانه ارتان چرم

ویژگی های بهترین کیف پول چرم زنانه

کیف پول چرم زنانه، اگر از چرم طبیعی و مرغوب تهیه شده باشد یکی از بهترین گزینه ها انتخاب ها خواهد بود. چون با این انتخاب می توان زیبایی، کیفیت عالی و طرح های عالی را در کنار هم بدست آورید. البته دقت داشته باشید که تنوع کیف در بازار بسیار زیاد می باشد و ممکن است با جنس های تقلبی زیادی در حین خرید برخورد داشته باشید. در حالت کلی می توان گفت کیف چرم زنانه اصل و کاملا استاندارد چند ویژگی دارد که عبارتند از:

 

 

 

جنس کیف پول چرم

جنس کیف پول

چرم هایی که برای تولید کیف و کفش و لباس استفاده میشود انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال ممکن است کیف با چرم بز تولید شود یا از چرم گاو تهیه گردد. این چرم ها هر یک دارای بافت، رنگ و ضخامت خاصی هستند و از نظر قیمت نیز با هم تفاوت زیادی دارند. در حالت کلی بهترین جنسی که می توان برای کیف پول چرم زنانه انتخاب کرد، چرم بز می باشد.

نوع کیف

کیف های پول در انواع مختلفی تولید میشوند و هر یک دارای ظرفیت خاصی هستند. کیف پول جیبی، کتی، دو لت و سه لت از انواع این کیف ها به شمار میروند. برای خانم ها بهترین نوع کیف پول دو لت و سه لت می باشد، چون به اندازه کافی جادار هستند و براحتی در کیف و دست قرار میگیرند. البته توجه داشته باشید که کیف پول سه لت زیاد برجسته نباشد، چون با قرار دادن وسایل حجم آنها بیشتر شده و ممکن است ظاهر خوبی پیدا نکنند.

رنگ های کیف پول آرتان چرم

رنگ کیف

خانم ها علاقه زیادی به رنگ دارند و به همین خاطر ترجیح می دهند تا از لباس و وسایل با رنگبندی های مختلف استفاده کنند. چرم های طبیعی تنوع زیادی در رنگ ندارند و در مقابل با هزینه کمتر می توان کیف چرم مصنوعی خریداری کرد.

کیف پول مردانه چرم لاکچری

کیف پول مردانه لاکچری

کیف پول مردانه لاکچری و شیک از جمله وسایلی هستند که به شدت بر استایل آقایان تاثیر می گذارد و اندک توجه در انتخاب و خرید آنها می تواند نشانه عکس داشته باشد. اگر به ظاهر و خوش پوشی خود اهمیت زیادی می دهید و به دنبال کیف پول چرم مردانه لاکچری هستید، بهتر است چند نکته را برای خرید در نظر داشته باشید:

جنس چرم

یکی از نشانه های لباس های مردانه لاکچری و شیک، تیره بودن آنها می باشد که در کفش، کمربند، کیف دستی و کیف پول نیز می توان آن را احساس کرد. در نتیجه برای اینکه بتوانید انتخابی مناسب در کیف پول مردانه داشته باشید، بهتر است چرم گاو را در اولویت قرار دهید. چرم گاو علاوه بر دوام زیاد، رنگ تیره تر و شیک تری دارد.

کیف پول چرم مردانه

طرح کلی کیف

آقایان برخلاف خانم ها کیف پول خود را در جیب شلوار قرار می دهند، به همین خاطر کیف های جیبی در رنگ و طرح های مختلفی برای آنها تولید میشود. البته کیف های جیبی بیشتر در تیپ های اسپرت به کار میرود و در تیپ های رسمی که کت و شلوار و یا پالتو استفاده میشود، کیف های دو لت و کتی می توانند گزینه خوبی باشند. دقت داشته باشید که در هر دو نوع کیف جیبی و دو لت مردانه حتما گزینه هایی را انتخاب کنید که ضخامت کمتری داشته باشند.

کیف پول چرم آرتان چرم

اصل بخرید

کیف مردانه لاکچری اولین نشانه اش اصل بودن آنها می باشد که تاثیر زیادی بر استایل و شیک بودن آقایان دارد. در نتیجه بهتر است نشانه های چرم اصل را بدانید و با کمک آنها بهترین گزینه را انتخاب نمایید. از جمله نشانه های کیف چرم اصل می توان به طرح های غیریکنواخت روی سطح چرم، ضخامت متفاوت در بخش های مختلف آن، مقاومت در برابر آتش گرفتن و جذب راحت آب اشاره نمود.

جنس داخل کیف مردانه، تناسب جای کارت با سایز استاندارد کارت های بانکی و همچنین اندازه اسکناس از دیگر ویژگی هایی می باشند که در خرید کیف پول مردانه باید به آن توجه شود. با توجه به اینکه آقایان از کارت های بانکی زیادی در طول روز استفاده می کنند، در نتیجه در حین خرید توجه داشته باشید که فضای کافی برای کارت ها اختصاص داده شده باشد.

کیف پول آرتان چرم

 


Notice: Undefined offset: 1 in /home/artanl/domains/artanleather.com/public_html/wp-content/themes/zanbil/lib/utils.php on line 406

Notice: Undefined offset: 1 in /home/artanl/domains/artanleather.com/public_html/wp-content/themes/zanbil/lib/utils.php on line 406
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها