کیف پول

چندین نوع کیف پول چرمی

کیف پول

کیف کارت و کیف پول مردانه ( کیف پول بهترین کادوست ؟ )

آسان ترین کار برای یک خرید مردانه, خرید کیف پول یا کیف کارت می باشد.

کیف پول تنها ابزاری هست که مردان همیشه به همراه دارند.

خرید کیف پول ساده ولی دارای نکات ریز و ضروری هست که نباید از دید شما پنهان شوند.

برند های زیادی وجود دارد که کیف پول مردانه ارائه می دهند اما تفاوت هایی تاثیر گذار دارند.

انواع مختلف کیف کارت و پول مردانه

معمولا وقتی از کیف پول حرف به میان آید اولین چیزی که به ذهن می آید یک کیف پول کلاسیک مردانه تاشو تصور میکنیم

اما باید در نظر داشت امروزه مدل های مختلفی وجود دارد و تولید شده اند.

کیف پول چرم مردانه
کیف پول های چرم به دلیل ساختار خود عمر بالاتری نسبت به سایر نوع کیف پول ها دارند.

کیف پول چرم به دو دسته تقسیم می شوند : کیف پول چرم طبیعی , کیف پول چرم مصنوعی

جنس کیف پول های چرم طبیعی بدلیل ساختار و جنس الیاف , کیفیت بهتری دارند و اگر از آنها به درستی نگهداری کنیم دوام خیلی بالاتری دارند.

رنگ بندی در کیف پول های مردانه متنوع است اما این نکته را فراموشنکنید که رنگ انتخابی با نوع استایل شما متناسب باشد.

کیف پول چرم مردانه ارتان

اندازه کیف پول

سایز و اندازه در انتخاب کیف پول برای مردان بسیار مهم میباشد.

سلیقه و نوع پوشش مردان و حتی فصل سرما و گرما  در انتخاب تاثیر شگرفی دارد.

گروهی کیف پول های مستطیلی و کشیده را انتخاب میکنند و گروهی دیگر کیف پول های مربعی و کلاسیک را میپسنددند.

کیف پول - چرم آرتان

کیف پول

کیف پول - کیف پول چرم مردانه
کیف پول مردانه - کیف پول جیبی

نکاتی برای خرید کیف پول های زنانه و مردانه(انواع کیف پول و ویژگی های آنها):

یکی از مهم ترین اکسسوری ها هم برای زنان و هم برای مردان کیفی مناسب برای نگهداری پول است. کیف های پول دارای انواعی از جمله کیف پول چرم، کیف پول چرم طبیعی،  کیف چرم دست دوز و کیف پول چرم چرخ دوز و انواع مختلف دیگری است که در ادامه به جزییات هر کدام خواهیم پرداخت. البته کیف های با چرم مصنوعی نیز وجود دارد که قطعا کیفیتشان از کیف های پول چرمی کمتر است اما از لحاظ قیمت در رده ی مناسبی هستند. تصور کنید هنگام خرید یا رستوران رفتن با دوستانتان قصد دارید خریدتان را حساب کنید و یک کیف کهنه و رنگ و رو رفته را از جیبتان در می آورید, قطعا ذهنیت مناسبی از ظاهر شما در ذهن دوستانتان شکل نخواهد گرفت. اما تصور کنید کیف پول مردانه لاکچری در دست داشته باشید که به ظاهر شما می آید و با لباس هایتان همخوانی دارد خواهید دید که اعتماد بنفستان چقدر بالاتر است از وقتی که کیف کهنه ای در دست دارید. ضرب المثلی نیز وجود دارد با این عنوان که ظاهر هر فرد نشانه شخصیت اوست. البته معنای این ضرب المثل این نیست که فقط ظاهر آدمها مهم است, قطعا باطن هر فرد بر ظاهرش ارجحیت دارد اما با ظاهر و پوشش مناسب و اکسسوری های ضروری مناسب مثل کیف های پول، جایگاه ویژه ای در ذهن بقیه خواهید داشت. با مراجعه به سایت آرتان چرم مجموعه ای از کیف های کاربردی، زیبا، با کیفیت را ببینید. خرید کیف پول فانتزی، کیف پول چرم مردانه دست دوز، کیف پول مردانه لاکچری، کیف پول و موبایل چرم مردانه، کیف پول چرم زنانه طبیعی و همچنین خرید کیف پول زنانه ارزان را با آرتان چرم به راحتی انجام دهید.

کیف پول - کیف پول چرم آرتان

انواع کیف های پول:

ابتدا به کیف های پول زنانه و انواع آنها میپردازیم:

همه ی بانوان از شیک پوش بودن بسیار لذت میبرند و سعی بر آن دارند که همیشه از هر چیزی بهترین را داشته باشند. یکی از بهترین و ضروری ترین اکسسوری برای خانم ها کیف کوچک و مناسب برای نگهداری پول است که سهم مهمی در ساخت استایل ظاهری خانم ها دارد و دیگر کیف مناسب نگهداری پول صرفا به عنوان یک وسیله برای نگه داری پول نیست. خرید کیف پول زنانه به این علت محبوب هستند که همه جا همراه ما هستند و در حمل وسایل ضروری به ما کمک میکنند.

انواع کیف های پول زنانه: امروزه کیف های پول زنانه دارای انواع مختلفی شامل کیف پول دستی

, کیف پول اسپرت, کیف پول چرمی و کیف های پول نمدی است. البته تنوع در کیف های مناسب نگهداری پول به همینجا ختم نمیشود و شامل کیف پول های زیپ دار, کیف پول بافتنی, کیف پول چرم طبیعی زنانه, کیف پول زنانه مارک دار, کیف پول زنانه دو لت و سه لت, کیف پول دستی است.

بهترین گزینه برای خانم هایی که علاقه ای به مصرف گرایی ندارند و ترجیح میدهند به جای تنوع, کیف با کیفیتی داشته باشند خرید کیف چرم است. به علت دوام کیف پول چرم هرگز پوسیده نمی شود و میتوانید مدت زیادی از آن استفاده کنید زیرا با گذشت زمان این کیف دارای کهنگی زیبایی میشود و حتی جذابیت نیز پیدا میکند. کیف های پول چرم دو مدل دارند تاشو و مدل کتی که به راحتی در جیبتان جا میگیرد. کیف پول زنانه چرم مشهد را از تولیدی کیف چرم بگیرید و مطمئن باشید که از بهترین مدل های کیف های پول است. خرید کیف پول زنانه ارزان برای بانوانی بهتر است که به جای دوام کیف پول, به متنوع بودن کیف پول اهمیت میدهند. خرید کیف پول فانتزی برای دختران نوجوان نیز بسیار مناسب است زیرا نوجوانان در این دوره از زندگی بیشتر به ظاهر خود اهمیت میدهند.

یک کیف پول خوب چه ویژگی هایی دارد:

کلید, کیف مناسب پول, مدارک و گوشی موبایل از وسایلی است که همیشه همراه خود داریم اما از میان این وسایل اهمیت کیف پول بالاتر است زیرا برای نگه داری پول نقد, کارت های شناسایی و کارت های بانکی, صورت حساب ها, مدارک و حافظه های قابل حمل از کیف پول دستی استفاده میکنیم. روشن است که استفاده از کیف پول چرم مزیت هایی دارد که باعث میشود از آن استفاده کنید این مزایا شامل: ماندگاری و زیبایی کیف پول چرم است که هم باعث مراقبت از وسایل شما میشود و هم به راحتی با لباس هایتان به خصوص کفش و کمربند ست میشود همچنین با استفاده از کیف چرم احساس خاص بودن میکنید. بهترین هدیه برای کسانی که دوستشان دارید مخصوصا آقایان خوش پوش کیف پول مردانه لاکچری چرم است زیرا دوام این کیف با گذشت زمان خود را نشان میدهد و حالتی کلاسیک را القا میکند و زیبایی خاصی دارد. کیف پول و موبایل چرم مردانه و کیف پول چرم مردانه دست دوز نیز از هدایای ارزشمندی هستند که میتوانید با خرید آنها آقایان را بسیار خوشحال کنید.

کیف پول - چرم آرتان

با توجه به نیازتان میتوانید بهترین کیف مناسب پول را انتخاب کنید برای مثال اگر کارتهای بانکی زیادی با خود به همراه دارید یا پول نقد و قبض ها را با خود حمل کنید باید کیفی مناسب نگهداری پول را که دارای جا کارت های متعدد و فضای زیادی است را انتخاب و خریداری کنید. اما اگر همه چیزهایی که باید با خود حمل کنید تعدادی کارت و مقداری پول است, استفاده از یک کیف پول جیبی انتخاب مناسبی است. کیف پولی را خریداری کنید که تولید و ساخت و دوخت آن مناسب باشد زیرا این موارد کیفیت کیف های پول را تحت الشعاع قرار میدهد. همچنین دقت کنید دکمه ها, زیپ ها و قفل های با کیفیت مناسب و محکم در طراحی کیف های پول به کار رفته باشد چون استفاده از فضایی از کیف های چرم که با زیپ یا دکمه بسته میشود و وسایل کوچکی مثل فلش مموری یا سکه ها و کلیدهای خاص در آنها قرار میگیرد, اهمیت فراوان دارد. به پارچه اطراف زیپ دقت کنید که پس از مدتی فرسوده و پوسیده نشود. اتصال دکمه ها و قفل ها به چرم را بررسی کنید و مطمئن شوید که به اندازه کافی محکم باشند. بهتر است از قفل ها و دکمه ها و قلاب هایی از جنس استیل و آلومینیوم در تولید کیف چرم استفاده شده باشد با توجه به این نکات کیف های پول با ویژگی های خوب را انتخاب خواهید کرد.

 

کیف پول جعبه ای از جنس پارچه یا چرم است که برای حمل مدارک شخصی مانند پول، کارت اعتباری، کارت های شناسایی، عکس، کارت هدیه و انواع کارت های کاغذی و لمینت استفاده می شود.

انواع کیف پول اغلب سایز جیبی داشته ولی الزاما تا شدنی نیستند.

کلمه wallet  در پایان قرن ۱۴ به عنوان جعبه یا کوله پشتی برای حمل اسناد به کار می رفت. شکسپیر نیز ازین کلمه استفاده می کرد.

اما معنی  این کلمه در قرن ۱۹ ام، جعبه ای برای حمل پول کاغذی بود. این معنی امروزه به عنوان یکی از چندین معنی این کلمه در نظر گرفته می شود.

در قرن ۱۹ ام، گوشت خشک شده، جواهرات و به طور خلاصه هر چیزی که نباید دیده می شد توسط کیف پول حمل می شد. در این قرن استفاده از کیف پول توسط اهل صنعت رواج یافت. یکی از نشانه های با فرهنگ بودن استفاده از کیف پول به همراه کمربند بود. در حالی که حمل اشیا توسط آن یا قرار دادن آن در جیب نشانه بی فرهنگی محسوب می شد.

درقرن ۲۰ ام، در دهه ۱۹۵۰ کیف پول رایج کیف جیبی دو تکه و قابل تا شدن بود که جاهای مختلفی برای کارت های اعتباری داشت و دلیل این موضوع، ارائه اولین کارت های اعتباری در آن زمان بود. کیف های جیبی همچنان محبوب هستند.

کیف پول چرم از جمله لوازمی به شمار می آید که مطمئنا در دست داشتن یک کیف پول چرم شیک و مرغوب استایل شما رو تکمیل می کند. کیف پول چرم هر بار که از جیب یا کیف یک نفر بیرون می آید بخوبی می تواند منعکس کننده شان ، مقام ، ویژگیهای فردی و شخصیت او باشد. پس انتخاب آن بسیار حائز اهمیت است.هر چند کیف پول چرم یک وسیله کوچک است اما برای انتخاب یک کیف پول چرم شیک و مرغوب در کنار شیک بودن باید نکات دیگری را رعایت کنید.

امروزه اکثر دست اندر کاران صنعت مد، در فصول مختلف کیف پول هایی را از جنس چرم سیاه و قهوه ای ارائه می کنند.

انواع کیف پول

کیف پول دو تکه

کیف هایی که دو قسمت دارند و روی هم تا می شوند. اسناد در آن ها فقط یک بار تا می شوند و ممکن است کارت های اعتباری در آن به صورت افقی یا عمودی قرار داده شوند.

کیف پول - کیف پول مردانه چرم

کیف پول روی سینه

کیف پولی که برای استفاده در جیب پیراهن یا کیف دستی طراحی شده اند. اسناد بانکی مثل پول در آن تا نمی شوند و معمولا اسنادی که بزرگ تر ازآن هستند که در جیب جا شوند درون آن قرار می گیرند.

کیف پول - کیف پول مردانه کتی

کیف پول سه تکه

کیف هایی که دو قسمت تاشو دارند و کارت های اعتباری به صورت عمودی در آنها قرار داده می شود.

کیف پول سه تکه چرم آتان

کیف پول جیب جلو

جعبه ای که محفظه ای برای پول کاغذی ندارد و جاهای کمی برای قرار دادن کارت دارد. معمولا اسناد بانکی تا می شوند و در جیبی از جیب های کیف پول قرار داده می شوند.

کیف پول کلیپ دار

از نظر سایز مانند کیف جیب جلو است اما پول ها در آن توسط بندی که به یک آهنربای قوی متصل می شود نگه داشته می شوند.

 

کیف پول جیب جلو

کیف پول سایز بلند

کیف هایی که اکثرا با شلوار جین پوشیده می شوند و توسط بند، زنجیر یا بند چرمی نگه داشته می شوند. اسناد صاف قرار داده می شوند و این نوع کیف اغلب دارای محفظه کوچکی برای پول خرد است. این کیف ها بین موتورسواران بسیار محبوب هستند که می توانند اسناد خود را در وضعیت امنی نگه دارند. این کیف ها در کشورهایی که اساس آنها بر استفاده از پول خرد است (مانند ژاپن) بیشتر استفاده می شوند و تحت تاثیر زیبایی شناختی مردمان اولیه آمریکا هستند.

کیف پول بلند چرم ارتان

کیف پول بند دار

کیفی که از یک بند لاستیکی یا پارچه ای استفاده می کند تا از پول ها محافظت کند. این کیف ها بخاطر استفاده بیش از حد از کیف های سنتی باب شد.

کیف پول مدل بنددار کد ALZ012

کیف پول مچی

این کیف قابل اتصال به مچ است تا دست شخص آزاد بماند.

کیف پول مچی

کیف پول مچی

این کیف قابل اتصال به مچ است تا دست شخص آزاد بماند.

کیف پول سفری

توسط مسافران برای یک جا نگه داشتن مدارکی مثل پاسپورت، مدارک عبور، بلیط ها ، پول خارجی، چک، مدارک هتل و موارد مشابه استفاده می شود.

کیف کارت شناسایی

این کیف نایلونی یا چرمی دارای قسمت پلاستیکی شفافی است که در آن کارت شناسایی قرار داده می شود و دور گردن بسته می شوند. اغلب مانند کیف های پول هم عمل می کنند و همچنین دارای قسمت های اندکی برای قرار دادن چیزهای کوچک هستند.

کیف پول متصل به کفش

کیسه کوچکی است که به کفش متصل می شود و در آن پول قرار داده می شود. این کیف مخصوص ورزشکاران طراحی شده است.

کیف دیجیتالی

فایل کامپیوتری که اطلاعات مالی را نگه می دارد.

کیف رمزارز

کیف دیجیتالی است که کلیدهای شخصی برای رمزارزهایی مانند بیت کوین در آن ذخیره می شود.

کیف پول مجاور

دارای دو قسمت جدا از هم و مجاور هم است که ضخامت نیمه ای دارند و از پارچه نازکی تشکیل شده است.

کیف پول زیپی

کیفی مستطیلی که دارای زیپی که هر دوطرف آن می رود.

کیف کارت اعتباری

کیف مستطیلی که برای قرار دادن کارت های اعتباری استفاده می شود.

کیف کارت

کیفی مستطیلی که زیپی برای نگه داشتن سکه ها و قسمتی برای نگه داشتن کارت ها دارد.

کیف چک

کیفی که برای نگه داشتن چک ها بکار می رود.

کیف پول نامه مانند

کیف که ظاهری شبیه نامه و دربی برای بسته شدن دارد و برای نگهداری مدارک بکار می رود.

کیف پول اتوماتیک

کیفی است که توسط یک دکمه بطور اتوماتیک کارت ها را بیرون می فرستد تا بطور مرتبی نمایش داده شوند.

کیف پول چند کاره

این کیف علاوه بر عملکرد یک کیف عادی همزمان مانند یک چاقو، اره کوچک، دربازکن و خط کش عمل می کند.

 
تفاوت بین کیف پول مردانه با نوع خاص زنانه آن چیست؟

زمانی که افراد می خواهند وسایل خود را جا به جا کنند از کیف استفاده می کنند. در مورد اسناد و پول، مردم از کیف پول استفاده می کنند، کیف پول نوع مردانه و زنانه دارد که برحسب نیاز کاربری خاص خودشان را دارند. کاملا مشخص است که هم زنان و هم مردان از کیف پول استفاده می کنند. البته چند اختلاف مهم بین آنها  است.

مهمترین آن ها تفاوت در طراحی است. اکثر کیف های پول مردانه براساس طراحی دو تکه ای طراحی شده اند ، یعنی برای اینکه در جیب جا شوند.

مردان می توانند از رنگ ها و مدل های متنوعی ، نوع مورد علاقه خود را انتخاب کنند. معمولا کیف های پول چرم رایج هستند اما مدل های دیگری هم از جنس پلاستیک یا فلز وجود دارند که علاقه مندان خاص خودشان را دارند.

ضمنا کیف های زنانه معمولا براساس مد طراحی می شوند اما  طراحی کیف های مردانه بر راحتی استفاده تاکید بیشتری دارند.

از سوی دیگر کیف های پول زنانه براساس نیازهای زنان و استایل کلاسیک زنانه طراحی می شوند. اغلب بزرگ تر از نوع مردانه آن هستند، زیپ دارند و جیب های مختلفی دارند که از پول و کارت اعتباری گرفته تا لوازم شخصی و آرایشی، گوشی موبایل و غیره در آن قرار داده می شوند.

حتی بزرگ ترین کیف های پول مردانه اغلب در جیب جا می شوند در حالی که اکثر کیف های پول زنانه حتی در بزرگ ترین جیب های لباس جا نمی شوند.

چون کیف های پول زنانه معمولا بزرگ تر از آن هستند که در جیب جا شوند به همین دلیل طراحان جدید اغلب سعی دارند کیف های پول کوچک تر مدرن زنانه ای را طراحی کنند تا مناسب نیازهای زنان مدرن باشد.

 

 آموزش ساخت کیف پول مطابق سلیقه ی شما:

طراحی هر محصول چرمی کاملا سلیقه ای است اما با آگاهی از همه ی نکات دوخت یک کیف پول چرم و با آشنایی با قسمت هایی که نمی شناختید, اطلاعات زیادی در مورد کیف های چرمی به دست خواهید آورد. حتی اگر مدل های نهایی که صفر تا صد آنها در این مقاله به شما آموزش داده میشود را دوست ندارید حداقل با دوخت قسمت های مختلف کیف های چرم آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که دوخت قسمت های مختلف کیف به یک روش است. با آموزش قدم به قدم در این مقاله همراه شوید تا الگوی کیف چرم و الگوی کیف پول مردانه را فرا بگیرید و یک کیف چرم دست دوز که هنر دست خودتان است داشته باشید.

ابزاری که نیاز دارید شامل: چرم نازک, چاقو اسکینگ ,چسب چرم, کاتر, خط کش, وکس, نخ وکس, سوهان چوب, قیچی, سوزن, تخته برش, سوراخ زن, قلم درز زن, چسب ماتیکی, سمباده, ژل نهایی, کراسر لبه است.

_ الگوهای مورد نظر را روی چرم طراحی کنید و با قیچی یا کاتر درآورید.

_ با سمباده لبه های برش داده را صاف کنید.

_ با استفاده از کراسر روی لبه های خط بیندازید.

_ لبه ها را ژل نهایی چرم بزنید.

_ سپس با سوهان چوبی لبه ها را صاف کنید.

_ دو قسمت را با چسب بهم متصل کنید و بعد از خشک شدن چسب با کراسر لبه ی کناری را خط بیندازید.

_ روی خط ایجاد شده, با استفاده از سوراخ زن و چکش سوراخ هایی برای دوخت ایجاد کنید.

_ با نخ و سوزن دو لایه ای که با چسب بهم چسبانده اید را بدوزید.

_ جاهای قرار گرفتن کارت های اعتباری را مشخص کنید.

_ چون چرم دارای ضخامتی حدود ۱٫۵ میلی متر است پس اگر بخواهیم چند لایه از آنهارا روی هم قرار دهیم ضخامت زیادی پیدا میکند پس با استفاده از ابزار نازک کننده چرم از ضخامت آنها بکاهید.

_ قسمت پایینی لایه ی داخلی جا کارتی را چسب بزنید.

_ آن را روی کیف قرار دهید و سوراخ بزنید به طوری که هر دو لایه سوراخ شود.

 

اما در نهایت هر دوی کیف های پول مردانه و زنانه کاربرد خودشان را دارند و هردولازم هستند.

روش دوخت کیف پول چرم:  

_ در این مرحله قسمت هایی که مشخص کردید را بدوزید. برای لایه های بعدی نیز همین مرحله را تکرار کنید, اما برای لایه آخر فقط از چسب استفاده کنید.

_ با خط زن قسمت کناری لایه ها را که در وسط قرار میگیرد خط بیندازید و با سوراخ زن سوراخ کنید و سپس بدوزید.

_ با سمباده لبه های کار را صاف کنید.

_ ژل نهایی بزنیو با سوهان چوبی به خوبی صاف کنید.

_ نوار بالایی قسمت داخلی کیف را سمباده بزنید و روی لایه ی زیر کیف بچسبانید.

_ چرم را به سمت درست آن برگردانید و خطی را با خط زن ایجاد کنید.

_ روی خط را با سوراخ زن سوراخ کنید و آن را بدوزید.

_ در این مرحله کاور کیف آماده است.

_ با چسب لایه ی اصلی و کاور را بچسبانید و با گیره محکم کنید.

_ حالا آنهارا برگردانید و با خط زن خط دوخت بزنید و سوراخ کنید و بدوزید.

_ با سمباده تمام لبه ها و اطراف کیف را صاف کنید.

_ در این مرحله ژل نهایی بزنید و سپس روی کار سمباده چوبی بزنید.

_ سپس با استفاده از پارچه متان و وکس تمامی لبه هارا صیقلی کنید.

_ با برگرداندن کیف و روغن مخصوص چرمی که روی آن میزنید کار شما به اتمام میرسد و پس از خشک شدن روغن کیف زیبای شما آماده است.

برای راهنمایی و خرید و مقایسه بین قیمت ها باید به کجا مراجعه کنید؟

با مراجعه به سایت www.artanleather.com

از فروشگاه اینترنتی آرتان چرم دیدن کنید. آرتان چرم مجموعه ای عالی و بسیار متنوع در زمینه ی فروش انوع کیف پول زنانه، کیف پول چرم طبیعی زنانه، کیف چرم دوشی، کیف پول مردانه ی ارزان، کیف پول چرم مردانه ی دست دوز، کیف پول مردانه ی لاکچری، کیف پول و موبایل چرم مردانه است. اگر قصد دارید خرید کیف پول چرم را به صورت اینترنتی انجام دهید و از تخفیف کیف چرم برخوردار شوید از سایت آرتان چرم دیدن کنید. همچنین میتوانید برای خرید کیف چرم مردانه، کیف چرم زنانه ی مجلسی، کیف چرم دخترانه، کیف چرم شیک، کیف چرم دانشجویی به سایت آرتان چرم مراجعه کنید. اگر قصد دارید الگوی کیف چرم و الگوی کیف پول مردانه را دریافت کنید پیشنهاد ما به شمامراجعه به آرتان چرم است که با آموزش قدم به قدم در ساخت کیف پول های چرم شمارا یاری میکند. الگوهای کیف پول مردانه ای که در این سایت وجود دارد به شما کمک میکند که با سلیقه و طراحی خودتان کیف پول مردانه ارزان را بدوزید و یا میتوانید خرید کیف پول فانتزی را به آرتان چرم بسپارید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی مفید در خصوص انواع کیف های پول و ویژگی های کیف های مناسب برای نگهداری پول و اطلاعاتی برای انتخاب بهترین کیف را به شما ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین نوع کیف با کیفیت و بهترین قیمت را انتخاب کنید. در این مطلب همچنین اشاره ای مختصر به آموزش ساخت کیف پول را برای شما شرح دادیم تا با انواع روش های ساخت کیف های پول آشنا شوید. حدود قیمت ها و راهنمای خرید نیز از نکات پایانی مطرح شده در این مطلب است.

همانطور که عنوان شد کیف چرم دارای انواع مختلفی از جمله کیف پول پسرانه، کیف پول مجلسی، کیف چرم زنانه مجلسی و کیف چرم اداری بود. آرتان چرم ارائه دهنده انواع کیف پول مردانه ارزان و کیف پول های چرم مردانه ی دست دوز است و گفتنی است خرید کیف پول فانتزی و خرید کیف پول زنانه ارزان توسط آرتان چرم بسیار آسان شده است ضمن این که الگوی کیف پول مردانه و الگوی سایر کیف ها نیز در این سایت موجود است. امیدواریم خواندن این مقاله جهت خرید کیف مورد نظرتان به شما کمک کرده باشد یا از آموزش قدم به قدم ساخت کیف مناسب پول مطابق سلیقه تان شما را یاری کرده باشد.

اطلاعات تماس:

موبایل : ۰۹۱۲۲۱۶۷۹۳۱

موبایل : ۰۹۱۲۰۱۷۳۷۲۷

ایمیل : info@artanleather.com


Notice: Undefined offset: 1 in /home/artanl/domains/artanleather.com/public_html/wp-content/themes/zanbil/lib/utils.php on line 406

Notice: Undefined offset: 1 in /home/artanl/domains/artanleather.com/public_html/wp-content/themes/zanbil/lib/utils.php on line 406
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها